1. 20.01

  Andrzejowi w 1984 roku zgwałcili 6-letnią córkę, wziął sprawy w swoje ręce! Dostał 25 lat! Bez wahania postąpiłbym tak samo jak Andrzej! A zaraz po 1989 roku powinien zostać ułaskawiony! Źródło:

 2. 11.01

  Poszłam się zapytać mamy czy mogę nie iść jutro do szkoły J:mamo... M: Na Nialla nie jadę . J: ale ja w innej sprawie M:Na Harrego też nie . J:mogę jutro nie iść do szkoły? M: tylko to? J:tak M:możesz zostać w domu

  Pokaż ten wątek
 3. czemu na tt przy zgłaszaniu nie ma opcji "ta osoba sprawia wrażenie niepełnosprawnej umysłowo i powinna zostać usunięta z Twittera w trybie natychmiastowym by nie krzywdzić ludzi swoim upośledzeniem"?

 4. 3.Gdy kichasz z otwartymi oczyma gałki oczne mogą zostać wypchnięte

  Pokaż ten wątek
 5. 19.01

  CZY KTOŚ CHCE ZOSTAĆ DODANY DO MOJEGO STORY NA SNAPIE Z OBOZU Z DAWIDEM? JEŚLI TAK TO MOŻECIE PODAĆ SWOJE NAZWY TUTAJ LUB NA DM

 6. Dziennikarze TVN ujawnili, że w wyniku nacisków skrajnej prawicy prokuratura umorzyła śledztwo przeciwko neonazistom. To kolejny dowód wsparcia organów ścigania dla brunatnych radykałów. W tej sytuacji minister Ziobro powinien w trybie natychmiastowym zostać zdymisjonowany.