1. 13.01

  Hipolit Cegielski pozostaje dla nas jedną z najważniejszych postaci w historii Poznania jak i całej Wielkopolski. Gorąco namawiamy do zapoznania się z jego życiorysem opublikowanym na portalu przez naszego działacza.

 2. Wszystkich wybierających się na Zimowe Igrzyska Olimpijskie zachęcamy do zapoznania się ze specjalnie przygotowanym przez MSZ Poradnikiem Kibica 👉Poradnik dostępny jest pod adresem:

 3. 16.01

  Co czeka przemysł w 2018 roku? Jakie trendy i zjawiska będą dominujące? Zapraszamy do zapoznania się z raportem dr. Krzysztofa Celucha – „Trendy 2018 – Wiedza, Produkt, Motywacja, Wpływ”.

 4. W odpowiedzi do

  Nie spodziewałem się, że zgodzę się z kimś ze środowiska razem. Też uważam, że PO i Nowoczesna to żadna opozycja i nie robią nic oprócz ośmieszania się. Staramy się ich zwalczać, zachęcam do zapoznania się z programem Wolności i wspierania nas w walce z takimi pozorantami :)

 5. 6.01

  Na stronie głównej dostępne są Uchwały Forum Współpracy Sędziów m.in. w sprawie przysięgi sędziowskiej. Zachęcam do zapoznania się ⤵️

 6. Zachęcamy Was do zapoznania się z naszą cykliczną akcją pomocy dla pn. „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach”. To już 5. edycja 🇵🇱!