1. Machina spamów uruchomiona przez Czarneckiego w obronie Czarneckiego coraz bardziej wkurza europosłów. Niewątpliwie zyskuje rozpoznawalność, bo z pracy parlamentarnej nie został zapamiętany.

  2. 16.01

    Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

  3. jestem teraz (godzina 1:46) w monopolowym po wino, biorę lepsze pierwsze jak to na biednego degustatora win przystało i podchodzę do kasy. kasjerka: o widzę, że pani spać nie może? ja: spać mogę, ale mogę jeszcze bardziej pić

  4. 16.01

    Czyli kurator 128 letniego właściciela kamienicy był dyrektorem biura prawnego SKW za czasów PO? Tak po przypadkiem? Kolejny gol w bramce Platformy strzelony przez PiS

  5. 🎬Dzisiaj 90 urodziny świętuje Franciszek Pieczka🎂 Aktor którego przedstawiać Wam nie trzeba, urodził się 18 I 1928 w Godowie na Śląsku. Jest świeżo upieczonym(😊) Kawalerem Orderu Orła Białego, nadanego przez prezydenta A.Dudę w uznaniu znamienitych zasług dla kultury polskiej.