1. 21 lut

    Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

  2. jego świecące pućki to moja ulubiona rzecz na świecie

    Pokaż ten wątek
  3. Były kolega oskarża Pana o romans, sex imprezki i nadużywanie kokainy, a Pana jedyną reakcją są wyzwiska na poziomie gimnazjalisty?Żadnego pozwu? 🤣🤣

  4. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  5. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  6. Ale się trafił pracownik w Ciekawe czy podczas zakupów powoła się np na klauzulę sumienia i nie sprzeda czegoś Żydowi, Muzułmaninowi lub osobie o śniadej karnacji?