1. Sędzia wydaje wyrok: nie wolno zawieźć do Włoch na leczenie. Nazywa ten wyrok "ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca". Na zdjęciu: sędzia Hayden - zbrodniarz, który skazuje niewinne dziecko na śmierć w męczarniach.

  2. Dodajmy 2 do 2💪💪 -Protestujące matki w Sejmie są z Torunia - Z Torunia jest -Wprowadziła je do Sejmu poseł - Fizykoterapeutów do Sejmu "zamówiła" -Kanapki dla protestujących matek "załatwiała" Jakieś jeszcze pytania??? Źródło

  3. 18:25 w PL Doniesienia z posiedzenia sądu: nie ma zgody na transport do Włoch, sędzia Hayden (na zdj.) rozważa pozwolenie na przemieszczenie Alfiego do domu (podtrzymując wyrok śmierci). To NIE JEST jeszcze oficjalny wyrok.

  4. Wysiłki dyplomatyczne na "najwyższym szczeblu", nie przyniosły póki co ratunku dla dziecka. Rodzina prosi o modlitwę i zapalanie świeczek. 2/2 Więcej:

    Pokaż ten wątek
  5. Lekarze twierdzili, że nie ma szans na przeżycie 10 minut po odłączenie od aparatury. Minęło 10 godzin, Alfie żyje. Sory, ale dla mnie to kwalifikuje się jako morderstwo ze szczególnym okrucieństwem...

  6. Pozwolę sobie napisać kulturalniej to, co tutaj już krąży w niekoniecznie zgrabnych słowach, a o czym myśli na świecie wielu katolików. Dlaczego, gdy Papież mówi o uchodźcach "Europa" Go cytuje, a gdy Franciszek domaga się życia dla Dziecka - lekceważy i ignoruje?