1. 19 lut

  Postawa Premiera Morawieckiego, który będąc pod wielkimi naciskami zagranicy oraz opozycji totalnej, dzielnie broni Polski, zasługuje na pełen szacunek i wsparcie. !

 2. W USA akcja "Polish Holocaust", a my im na to: Międzyresortowy Zespół ds. Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i In. Ustrojów Totalitarnych oraz Przest. Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narod., Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze wzgl. na Bezwyznaniowość. Brawo 👏!

 3. Sędzia Maciej Mitera kandydat do KRS "Straszono mnie postępowaniem dyscyplinarnym,usunięciem z zawodu,odebraniem stanu spoczynku" Za chęć zmiany"starych układów"i oraz służbę i pomoc ludziom otrzymał"groźby i naciski"od kolegów popierasz? Rt

  Pokaż ten wątek
 4. 21 lut

  Pytanie do polityków PO/N oraz dziennikarzy wspierających p. Bergmana: Jak byście zareagowali, gdyby polski dziennikarz powiedział Premierowi Izraela, na konferencji prasowej w obliczu całego Świata, że jego matka została zadenuncjowana Sowietom przez żydowskich sąsiadów?

 5. Śląskie, świętokrzyskie oraz mazowieckie. W tych trzech regionach w 2016 roku pracownicy najczęściej sięgali po strajk jako narzędzie w sporze z pracodawcą. W sumie odbyło się pięć strajków. Dla porównania w 2015 zorganizowano ich czternaście

 6. Agent Bolek do spółki z charyzmatycznym Grzegorzem wezwali do powołania Frontu Jedności Narodu! Razem z niemieckim ruchem oporu, Czarnymi Macicami, lewakami, sekretarzami PZPR, agentami UB i SB oraz z przedstawicielami WSI. Apel Bolka jest żądaniem pod groźbą rozliczenia!