1. 15.01

  bts powiedzieli, że armys są dla nich ważniejsze niż daesangi, przez które armys są ranione przez innych. jeśli ta wiadomość jest prawdziwa, to cieszę się, że fani mają dla nich większą wartość niż nagrody i nie chcę, żeby byli smutni, bo osiągają coraz więcej

  Pokaż ten wątek
 2. Obawiam się, że koszt delegacji minister przekroczył wartość zadeklarowanej pomocy :/

 3. 12.01

  W czasie debaty budżetowej minister finansów Teresa Czerwińska podała zdaje się nową wartość "programu śmigłowcowego" SOF/ZOP - 7,2 mld złotych.

 4. Takie 500+ to ja rozumiem! "Rząd Sebastiana Kurza przedstawia zmiany jako "największą w historii kraju reformę obniżającą podatki". Wartość ulg ma wynieść 1,5 mld euro rocznie, a skorzystać ma z niej 700 tys. rodzin."

 5. 16.01
  W odpowiedzi do

  Dziwicie się,że WP tak gardłuje- książka obnaża bandyckie przejmowanie Polskich dóbr kultury przez Niemca -pośrednio przodka ich sponsora i właściciela.Pani Magdo-wartość Pani pracy jest nieoceniona ma określone walory wizerunkowe i nie tylko, niemieckich okupantów nie nazistów.

 6. 15.01

  Coś mi się wydaje, ze wiele osób na tt nadużywa słowa "drama", no bo sorry ale głupie kłótnie nie mające żadnego sensu nie zasługują na miano "dramy" Drama to coś głębszego, drama queen straciło swoją wartość