1. Oświadczenie w sprawie filmu amerykańskiej fundacji.

  2. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  3. Szef portalu o filmie krytykującym : w rozmowach z przedstawicielami środowisk żydowskich w PL jest jedna opinia - jest duże prawdopodobieństwo, że to rosyjska "wrzuta" mająca na celu pogorszenie stosunków -

  4. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  5. jestem szczesliwa ze wszystkiego co robie, ale jestem tak w chuj zmeczona sprobujcie studiowac dziennie, pracowac, tanczyc w lodzi, dojezdzac 2 razy w tygodniu do warszawy na tance i znajdzcie w tym wszystkim czas na dawanie korkow, jestem z siebie dumna, ale padam serio

    Pokaż ten wątek
  6. Izraelski socjolog o wycieczkach młodych Żydów do Polski: „W drodze między jednym miejscem pamięci a drugim okna w autokarach są zasłonięte”