Usługi ochroniarskie
Uniwersalny prezent

Uniwersalny prezent

Kupowanie prezentów dla rodziny, przyjaciół i partnerów to niezwykle trudne zadanie. Najczęściej większość osób pozornie już wszystko ma i trudno trafić z prezentem w jakąś lukę. Jeśli nie mamy jasnej informacji od przyszłego jubilata czy solenizanta co by chciał dostać, najlepiej podarować mu kupon podarunkowy.Różne sklepy, najczęściej sieciowe odzieżówki, drogerie…

Różne sklepy, najczęściej sieciowe odzieżówki, drogerie czy księgarnie i sklepy muzyczne mają w swojej ofercie kupon podarunkowy. Kupon może odpowiadać różnym nominałom, najczęściej są to jednak kwoty od 50 do 200 zł. Kupon podarunkowy można wykorzystać przez parę tygodni od jego otrzymania. Jeśli wybierzemy coś bardziej wartościowego niż kwota podana na kuponie wystarczy pokryć różnicę w cenie.

Kupon podarunkowy jest bardzo często wykorzystywany przez pracodawców, którzy chcą w jakiś sposób premiować swoich pracowników. Pracownicy otrzymują więc kupony w ramach premii, dodatkowego wynagrodzenia motywacyjnego lub przed ważnymi świętami. W ten sposób czują się bardziej docenieni. Kupon podarunkowy może też dotyczyć konkretnego przedmiotu lub usługi, z której trzeba skorzystać w ciągu kilku tygodni od jego otrzymania.

Galeria

wyposażenie restauracji

Foto: pixabay.com

Może to być kolacja w restauracji, masaż czy urlop w SPA lub nadmorskim hotelu. Coraz popularniejsze staje się kupowanie ofert różnych firm właśnie w postaci kuponów. Można w ten sposób obdarować każdego, a korzystają z ofert wyprzedażowych oraz promocyjnych zrobić prezent także samemu sobie. Kupon podarunkowy warto ładnie zapakować i wręczyć go bliskiej osobie jak prawdziwy prezent.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>