1. 18 lut

  Hej Prezesie wczoraj chciałem skonsumować Twój prezent gwiazdkowy.Sprawdziłem na VIVINO co to jest.😂😂😂😂😂😂sikacz za 10 zł.Ja Cię tak mile przyjmuje na meczach 🇵🇱🇵🇱🇵🇱...mój sommelier mówi „ ze tego nie można wlać nawet do bigosu”👍🏻👍🏻

 2. [FLAGA DLA THE ROSE] w niedzielę będę miała możliwość dać chłopakom prezent na hitouchu i chciałabym dodać do niego flagę polski z imionami polskich black roses, więc dm/quote ze swoim imieniem albo @ to wpiszę na flagę!

  Pokaż ten wątek
 3. Pamiętacie jak pisałam o prezencie dla ibf? Już nie mam ibf a prezent nie zdazyl dotrzeć do niej :))))))))

 4. Ten amerykański spot uderza wyłącznie w autorów. Na miejscu Polski bym grzał ten temat jak najdłużej. Prawdziwy prezent prosto z nieba. Nie dziwi mnie nerwowość polskiej gminy i próby jak najszybszego usunięcia tego filmu.

 5. Z okazji Walentynek zachęcała: "z MIŁOŚCI zrób test w kierunku HIV/HCV/kiły i odbierz prezent". Czyli permisywny model oprócz HIV i in. dostarcza również adrenaliny? Ja nie musiałam iść w Walentynki do laboratorium. Wolałam do sypialni z własnym mężem.

 6. 20 lut

  Moja znajoma.... wpadła na genialny pomysł na prezent dla mnie na urodziny. Postanowiła mi się oświadczyć. Powiedziała, że ma nawet już obrączki. Mogę uciekać z miasta? Ktoś mnie przygarnie i ukryje?