Usługi ochroniarskie

Udana randka

Każdy z nas był w swoim życiu przynajmniej raz zakochany na zabój. Na początku tej znajomości, ludzie umawiają się na randki; a jak sami wiemy, najważniejsza jest ta pierwsza randka, od której wiele zależy. Dlatego też, warto poznać kilka zasad na udaną pierwszą randkę, które to pozwolą uniknąć pewnych błędów.Randka jest to spotkanie takie,…

Randka jest to spotkanie takie, jak inne spotkania, ale bardziej” uroczyste” i nieco bardziej stresujące i” wymagające”. Osoby wybierające się na randkę- szczególnie kobiety, zastanawiają się co na siebie włożyć, aby się podobać mężczyźnie- jak to mówi jedno z przysłów:” Jak Cię widzą, tak Cię piszą”, dlatego tak ważny jest wygląd. Randka powinna być zaplanowana przez mężczyznę- tzn., że to właśnie on powinien sprawić, aby randka odbyła się w niezwykle pięknym i romantycznym miejscu, które pozwoli na to, aby nic nie przeszkadzało w spotkaniu zakochanych, ani aby nic nie zagłuszało ich rozmowy.

Trzeba pamiętać o tym, że randka to nie chwilowy pokaz mody i nie chodzi tu o to, aby wystroić się jak przysłowiowa choinka, gdyż wtedy to będziemy się zachowywali i wyglądali sztucznie, nienaturalnie, nieswojo; aby zaimponować tej drugiej osobie, będziemy udawali kogoś, kim tak na prawdę w rzeczywistości nie jesteśmy. Randka nie jest czymś przemyślanym, poukładanym i nie posiada wcześniej przygotowanego scenariusza, który” narzuci” nam to, jak mamy się zachowywać.

Randka, to pełna spontaniczność, bez wcześniejszego przygotowywania naszych zachowań i tego, co będziemy robić i mówić. Udana randka to taka, po której nadal zakochani będą się chcieli spotykać i przebywać w swoim towarzystwie.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>