1. 13 kwi

  Calum przyznał, że jest najważniejszym albumem w ich karierze i w końcu dążą do zostania artystami, którymi zawsze chcieli być. Wspomniał też, że nastawia ich na tworzenie dwóch lub trzech następnych albumów.

 2. Bronek apelował o 500 dni spokoju. Dostał 4,5 roku spokoju. Rząd PiS nie dostał nawet dnia. Metodą walki z PiS jest zmęczenie elektoratu (to samo w 2005-07): polityzacja wszystkiego, non-stop źle o rządzie, tworzenie problemów i podsycanie wszystkich możliwych konfliktów.

 3. 20 kwi

  Za dużo takich zdarzeń . Za wyprzedzanie, omijanie pojazdów ustępujacych pierwszeństwa pieszemu , powinno odbierać się prawo jazdy. Pieszy musi czuć się bezpieczny na pasach.

 4. 19 kwi

  Tworzenie symetrii pomiędzy powstaniem w GW w stosunku do Powstania Warszawskiego jest tak wielką manipulacją,że ten przekaz jest zrozumiały jedynie dla Polaków. Na świecie od dekad jedynym powstaniem w Warszawie było powstanie w GW,tak zmanipulowano naszą historię.Żydzi są winni

 5. 13 kwi

  Ogólnie w ostatnim roku nauczyłem się zauważać, kiedy moje życie się rozsypuje. To są małe wskazówki: bałagan w mieszkaniu, nieuzupełniony kalendarz, tworzenie ograniczone do minimum, problemy ze skupieniem się, czy znikające godziny. 1/3

  Pokaż ten wątek
 6. 19 kwi

  Chciałabym prosić o niewciąganie mnie w Twitterowe wojenki, tworzenie sojuszy przeciwko komuś i obgadywanie innych. Z góry dziękuję.