1. Machina spamów uruchomiona przez Czarneckiego w obronie Czarneckiego coraz bardziej wkurza europosłów. Niewątpliwie zyskuje rozpoznawalność, bo z pracy parlamentarnej nie został zapamiętany.

  2. Niemcy się denerwowali, rozważali w zamian za rezygnację z reparacji odstąpienie od . Minister Jacek Czaputowicz postanowił jednak im sprawę ułatwić i negocjacje ws. reparacji zaczął od... wywieszenia białej flagi. Brawo Wy.

  3. 16.01

    Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

  4. Błaszczak: Rozmowy o zakupie systemu obrony antyrakietowej Patriot znajdują się na dobrej drodze. Więcej w :

  5. Co się jeszcze musi stać, aby przestała wreszcie użyczać pseudo-katol. lokalu w budynku kurii? Jaki jeszcze paszkwil musi napisać o.LW, aby zareagowały władze ?

  6. Trzymam kciuki za powodzenie lotniska w Radomiu- deklaruje marszałek Mazowsza Adam Struzik. „Apeluję tylko do PPL o nieblokowanie inwestycji w Modlinie, które jest najdynamiczniej rozwijającym się lotniskiem w Polsce. Nie trzeba burzyć, żeby budować”- oświadczył marszałek Struzik