Usługi ochroniarskie
Świat w Far Cry 4

Świat w Far Cry 4

Far Cry 4 to losy głównego bohatera, którym jest Ajay Ghale. Jest on zmuszony wybrać się w podróż do malowniczej krainy Kyratu, położonej gdzieś w Himalajach, bo taka była wola jego umierającej matki. Przy okazji jednak wplątuje się na miejscu w walkę pomiędzy zwolennikami panującego dyktatora Pagan Mina a partyzantami.Galeria

fajne gry na xbox 360

Foto: pixabay.com

fajne gry na xbox 360

Foto: pixabay.com

Podczas trwania całej kampanii mamy bowiem wiele misji fabularnych, a także różnego rodzaju poboczne zadania i te bardziej opcjonalne. Do tego misje są naprawdę zróżnicowane, możemy zarówno jeździć na czas z określoną przesyłką, jak i polować na dziką zwierzynę. Oczywiście w porównaniu do gier z typu FPS, także tutaj nie mogło być inaczej. Mamy do swojej dyspozycji, jeśli chodzi o fajne gry ba Xbox 360 niezwykle bogaty arsenał broni palnej.

Jest on bardzo zróżnicowany, od prostych…

Jest on bardzo zróżnicowany, od prostych pistoletów po ciężkie karabiny maszynowe. W grze jest pełno wszelakiej broni. Oprócz tej palnej natrafiamy jeszcze na broń białą oraz łuki. Pierwszy raz mamy też możliwość wypróbowania kuszy, bo taka broń też się pojawiła. Trzeba przyznać, że w pełni modyfikowalnych rodzajów broni znajdziemy w całej grze niemal sześćdziesiąt, co jest trzeba przyznać ogromną liczbą.

Dużą nowością w Far Cry 4 jest system karmy. Polega on przede wszystkim na gromadzeniu dodatkowych punktów, tylko i wyłącznie za pomoc bojownikom. Bojownicy Złotego Szlaku mocno walczą z dyktatorem i potrzebują naszego wsparcia. Nie wolno też zapominać o lokalnych bóstwach, którym musimy oddawać cześć poprzez na przykład zapalanie świec przy ołtarzach.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>