1. 20 kwi

    Protestujący w Sejmie powtarzają dwa zdania, które PiS sam sprowokował, a które mogą obrócić się przeciw rządowi: 1. Chcemy pieniędzy, bo jesteście pierwszym rządem, który mówi że ma pieniądze. 2. Czekamy tu, bo pokazaliście, że potraficie przegłosować ustawę w jeden dzień.

  2. Danina solidarnościowa - czyli państwo zamiast wspierać najbardziej zamożnych i przedsiębiorczych Polaków, dodatkowo ich obciąża podwyższeniem podatków. Jakbyśmy byli na poziomie zarobków jakiegoś Liechtensteinu, a nie kraju na dorobku.

  3. Dziesięć nowych Pomników Historii. Zobacz listę tych zabytków i poznaj ich historię:

  4. Czartoryska: transakcja mojego ojca i rządu była nielegalna.Transakcję, jaką zawarł rząd PiS nazywa nielegalną i domaga się prokuratorskiego śledztwa i ukarania winnych.Zbyt wiele zaangażowanych w ten proces osób otrzymało pieniądze-pośrednio lub bezpośrednio przez fundację

  5. 3.05.1946 r. W Polsce panuje komunistyczny terror, miasta są pełne wojsk UB, KBW i Sowietów. W tym dniu do Wisły w Beskidach wkracza Wojsko Polskie, ze zgrupowania 🇵🇱🦎 ze zgrupowania „Bartka”. Prowadzi ich na koniu, porucznik Jan Przewoźnik "Ryś"

  6. Nie życzę sobie, żeby Państwo finansowało z budżetu Tadeusza Rydzyka. Biznesmena z Torunia. Pieniądze, które wydaje rząd poprzez swoje ministerstwa na jego biznesy za poparcie polityczne, mogłyby znacząco wesprzeć osoby niepełnosprawne.