1. Jako, że teraz 3/4 internetu rzuci się z wściekłością (albo głupawymi heheszkami) i ukrzyżuje tę dziewczynę, to ja do czego i Was zachęcam. RT proszę.

  2. . Komisja Europejska, która pokazała nam żółtą kartkę, powiedziała wprost: "Rządzie polski weź się do roboty, to jest poważny problem - jakość powietrza w PL". Gdyby rząd realizował te zadania, które zostawiliśmy, nie mielibyśmy postępowania przed Trybunałem UE.

  3. . Świadomość, że węgiel kamienny w Polsce się kończy i opieranie przyszłości energetycznej Polski na węglu - jest katastrofą. Dzisiaj kupuje sobie spokój na .u dopłacając do nierentownych kopalń, a nie szuka żadnych, innych rozwiązań.

  4. Nie chce mi się nawet tego komentować... Z FB.

  5. Inni: Twitter to poważny portal społecznościowy. Gada się na nim głównie o poważnych rzeczach. Tymczasem Twitter: Jakaś dziewczyna ubzdurała sobie, że nie wierzy w renifery, zostały one wymyślone na potrzeby promocji Świętego Mikołaja. DLA NIEJ RENIFERY TO JEDNOROŻCE.

  6. Wypowiedziałem umowę prawie miesiąc temu z T-Mobile.Dziś się dowiaduje,że sami mi ponad miesiąc temu zmienili taryfę na dużo gorszą i za te same pieniądze..ba zacząłem przekraczać to i rachunki większe nie wiedząc o ich zmianach. Jak to inaczej nazwać jak nie kurestwem!😡

    Pokaż ten wątek