1. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 2. 21 lut

  Jeszcze raz powtarzam. Wzniecanie antysemityzmu to ulubiona zabawka rosyjskich służb specjalnych od czasów Ochrany. Dajemy się robić jak dzieci

 3. AAAA jestem zabita, jestem w totalnym szoku, ale jak najbardziej pozytywnym, po prostu myślałam, że będzie coś ostrzejszego, BOŻE KOCHAM TEN GŁĘBOKI GŁOS HEMMINGSA, KOCHAM HEMMINGSA, KOCHAM 5SOS, tylko boję się, że z całą płytą pójdą za bardzo w pop. jakie są wasze odczucia?

 4. „To harcerstwo - obok tego, czego nauczyłem się w domu, uczyło mnie, jak być dobrym Polakiem” – mówił Prezydent podczas spotkania z okazji ➡️

  Pokaż ten wątek
 5. Post Malone - Psycho (ft. Ty Dolla Sign)

  Pokaż ten wątek
 6. Chce mi sie płaakać, bo 1) ta piosenka jest piękna 2) to nie brzmi jak nasze 5sos 3) Polski znowu nie ma na trasie 4) Gdzie są Calum, Mike i Ash? 5) Nieważne jak byśmy się starali, ich i tak nie będzie w Polsce, w końcu nie ma ich z żadnym kraju wschodniej Europy.