1. W zw. z emisją reportażu Superwizjera, jutro (22 stycznia) min. będzie na ten temat rozmawiał z nadinsp. J. Szymczykiem, Komendantem Gł. Policji. Sprawa ta zostanie również omówiona z Bogdanem Święczkowskim, I Zastępcą Prokuratora Generalnego Prokuratorem Krajowym

  Pokaż ten wątek
 2. Mówiący po polsku czciciele Hitlera, wieszanie zdjęć posłów na szubienicach, palenie kukły Żyda, Ruch Narodowy w Sejmie, maszerujące ulicami brygady ONR, język ksenofobii. Hodowanie tego brunatnego potworka jest hańbą tego państwa i tych, którzy na to przyzwalają. Faszyzm stop!

 3. 20.01

  🇹🇷Na zgrupowanie Arki w Antalyi dojechał na testy Enrique Esqueda, napastnik rodem z Meksyku. Wkrótce więcej informacji na stronie oficjalnej.

 4. Szef MSWiA podkreślił, że w Polsce nie ma przyzwolenia na propagowanie faszystowskiego, komunistycznego lub innego totalitarnego ustroju państwa. Nie ma również zgody na pojawianie się w przestrzeni publicznej symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej

  Pokaż ten wątek
 5. Ekspert obraził się na także dlatego, że ten wytłumaczył mu czym jest mediana. I okazało się, że mediana też jest lewacka.

  Pokaż ten wątek
 6. Jestem już we Frankfurcie i czekam na przesiadkę do Stanów 🗽😊😊