1. Wiecie co, poza tym. Jestem pewna, że gdyby np. Calum był na miejscu Luke'a i śpiewał większość w Want You Back (ja bym nie narzekała), to nie mielibyście tak wielkiego problemu. To Lukowi się u was utarło i dobrze wiemy, pod jaki pryzmat na niego patrzycie. NIEOBIEKTYWNIE.

  2. Senator Waldemar Bonkowski udostępnia na swoim Facebooku klip, zmontowany z nazistowskich materiałów propagandowych, przedstawiających żydowskich kapo. W tle wesoła klezmerska muzyka. W taki sposób nigdy nie wybrniemy z konfliktu dyplomatycznego.

  3. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

  4. Dzień dobry, drogie dzieci! Z serii "ksiądz proboszcz poleca " dieta-cud. Nie żryjcie cukierków, rzućcie na tacę! (Z podręcznika do religii dla kl. V)

  5. Korekta⬇️ WPROWADŹ W ŻYCIE Postaraj się zaoszczędzić pieniądze, nie kładąc ich na tacy. Lepiej za nie kupić słodycze, niż mają je dostać czarni łajdacy 😁

  6. Przychodzi baba do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile? Aż się najem!