1. AAAA jestem zabita, jestem w totalnym szoku, ale jak najbardziej pozytywnym, po prostu myślałam, że będzie coś ostrzejszego, BOŻE KOCHAM TEN GŁĘBOKI GŁOS HEMMINGSA, KOCHAM HEMMINGSA, KOCHAM 5SOS, tylko boję się, że z całą płytą pójdą za bardzo w pop. jakie są wasze odczucia?

  2. Będąc w Niemczech nie mam takich możliwości. Ale czy ktoś mógłby wybrać się do biblioteki i sięgnąć po rocznik Życia Warszawy z 1968 i zeskanować tekst wypracowania Wołodzi w którym robił dobrze ekipie Gomułki już po marcu ’68 ?

  3. Nudzę się. Ktoś f4f, l4l? Podawajcie nazwy na dole ⬇️

  4. 21 lut

    No i film już niedostępny z powodu zgłoszenia roszczeń. Ci ludzie dbają podobno o wizerunek kraju, w dodatku za grube pieniądze ze SSP. Jak to nazwać?

  5. !!!!!HALO HALO UWAGA ATENSZYN!!!!! MA KTOŚ TAKIE NAPRAWDE MEGA DOBRE SPOSOBY NA STRES? DLA OSOBY KTÓRA NAPRAWDE ŹLE ZNOSI STRES I STRESUJE SIE NAJWIEKSZYMI BŁACHOSTKAMI I DLA NIEJ STRES JEST STRASZNY? PROSZE BO JESTEM ZDESPEROWANA OK (dajcie rt!!!)

  6. Inni ludzie pod dzielą się na: •tO mUsI bYć OsZuStWo Bo JaK no!1!1!1!!1!11!!11 gAlA mUsIaŁa ByĆ jEdNyM wIeLkIm OsZuKaNsTwEm1!@!!@!!!111!1 •Zostawcie Harry'ego. Nic nie zrobił. (zgadzam się) Tymczasem ja: KURWA XDDDDD NIALL HORAN NA AFTERZE XDDDD BO ZA DARMO HM? XDDDD