1. Dziś Dzień Walki z Depresją. Według w 2016 w wyniku samobójstw zginęło więcej osób niż w wypadkach drogowych. Było 9861 prób samobójczych, z czego 5405 zakończyło się śmiercią.

  2. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

  3. JA SIĘ CIESZĘ, ŻE DUŻO SIĘ DZIEJE U CHŁOPAKÓW, ALE NIE WIEM W CO RĘCE WŁOŻYĆ, POMOCY

  4. aż mnie krew zalewa, jak widzę, że ktoś przeżywa, bo '5sos poszli za bardzo w pop w nowym albumie' jak możecie to stwierdzić po przesłuchaniu tylko jednej z kilkunastu piosenek z albumu?

  5. Dziennikarz z Gdańska, red. Łukasz , pokazując legitymację dziennikarską publicznej telewizji, miał grozić skuwającym go w kajdanki mundurowym i pracownikom PKP IC zwolnieniem z pracy. Policja: Był nietrzeźwy, wulgarny i agresywny.

  6. Siła Twittera. W środę napisałem tweeta do o fatalnej sytuacji Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Piątek 10:00 zarząd PZHL wezwany do Ministerstwa Sportu na dywanik. Nikt ze środowiska nie był zainteresowany. Nikt. Od lat trwa patologia. 😎