1. Machina spamów uruchomiona przez Czarneckiego w obronie Czarneckiego coraz bardziej wkurza europosłów. Niewątpliwie zyskuje rozpoznawalność, bo z pracy parlamentarnej nie został zapamiętany.

  2. Niemcy się denerwowali, rozważali w zamian za rezygnację z reparacji odstąpienie od . Minister Jacek Czaputowicz postanowił jednak im sprawę ułatwić i negocjacje ws. reparacji zaczął od... wywieszenia białej flagi. Brawo Wy.

  3. Nie powiedziałbym raczej, że z tą panią jest wszystko ok

  4. Jeśli ktoś wspomina z oburzeniem legendarne narzędzia niszczenia przez inkwizycję, to jestem przekonany, że gdyby one dziś istniały byłyby w posiadaniu wrzeszczących antyklerykałów. Kto wie, czy właśnie oni będąc w przeszłości katolikami, nie wyrządzili Kościołowi najw. szkody.

  5. Sebastian Kulczyk: "w Polsce nie brakuje firm z globalnym potencjałem". Zdaje się, że jedna z nich zalega Skarbowi Państwa ze zwrotem ponad 1 mld zł z tytułu zawyżonych rekompensat. Dobrze pamiętam? :)

  6. NOWOŚĆ: Dylan O‘Brien będzie w wywiadzie Buzzfeed a z nim będą małe pieski! Przecież to będzie najsłodsza rzecz na świecie!💕