1. 20 kwi

    Uwaga❗️Premier Morawiecki wykorzystuje protest opiekunów niepełnosprawnych, żeby... podwyższyć podatki! Przecież to komedia. 🙂 Panie Premierze, czy słyszał Pan kiedyś o cięciu wydatkow?!

  2. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  3. Uwaga! Podacie dalej? Jutro o 11:00, każdy kto może, niech czuje się zaproszony. Spotykamy się przy Wolskiej 41, aby posprzątać miejsce pamięci narodowej. Tam Niemcy zamordowali 6000 Polaków, teraz to miejsce jest całkowicie zapomniane.

  4. Dzieci i wnuki socjalistycznych prominentów z czasów komuny żyją dziś niczym gwiazdy telenoweli.Mieszkania za 3 bańki,drogie ciuchy,auta.Robota w prywatnej stacji tv lub gazecie.Ale mordy drą,że 300 zł na szkolną wyprawkę to szczyt socjalizmu.Czyżby?

  5. napiszcie mi tu proszę wasze zdanie: dajecie komuś swoje auto na jakiś czas aby miało jak dojeżdżać do pracy itp w stanie dobrym, i ta osoba coś rozwali (już mniejsza z tym co) to kto płaci ? ja czy druga osoba ?

    Pokaż ten wątek
  6. maturzyści, co kupujecie nauczycielom na koniec roku?????