Usługi ochroniarskie
Randka

Randka

Randka jest to spotkanie dwóch osób przeciwnych płci, która ma na celu poznanie i ewentualne” zakochanie się”( bądź też nie )w tej drugiej osobie. Randka jest to spotkanie dwóch osób przeciwnych płci, która ma na celu poznanie i ewentualne” zakochanie się”( bądź też nie )w tej drugiej osobie. Możemy spotykać się w saunie, w kinie, na kręglach, na basenie, na plaży, w górach, w kawiarni itd., ale randka to coś więcej niż zwykłe spotkanie.


randki w internecie

Foto: pixabay.com

W dzisiejszych czasach randki straciły trochę…

W dzisiejszych czasach randki straciły trochę swoje pierwotne znaczenie. Dzisiaj randka żeby mogła być zaliczona do udanych musi się prędzej czy później zakończyć w łóżku jednego z uczestników randki i nie ważne, czy z tego będzie dalej rozwijało się jakieś uczucie i tworzył się związek, czy też nie. Dla bardziej nieśmiałych organizowane są także randki internetowe- gdzie filtruje się i podrywa osobę, która odpowiada naszym gustom i upodobaniom, a w późniejszym czasie umawia się z nią na randkę w tzw. realu. Randka jest bardzo przyjemnym spotkaniem- serca zaczynają bić mocniej, oddechy stają się szybsze, mężczyzna zaczyna kokietować i zasypywać komplementami kobietę, odbywa się wymiana zdań, często jest tak, że jeśli osoba przypadła nam do gustu, to przebieramy w słowach żeby tylko nie powiedzieć czegoś, co mogło by ją urazić.

randki internetowe

Foto: pixabay.com

Randka powinna zakończyć się albo pocałunkiem…

Randka powinna zakończyć się albo pocałunkiem w usta albo w policzek.

randki w internecie

Foto: pixabay.com

Autor poleca również stronę: randki dla seniorów

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>