1. Tak,POLSKI HOLOCAUST ! POLISH HOLOKAUST ! Prawdę mówią amerykańscy Żydzi na swym filmiku,bo 6 milionów obywateli polskich zginęło w czasie II wojny światowej. I bardzo wielu jeszcze po wojnie w katowniach UB. Bardzo wielu z rąk Żydów. TAK, POLISH HOLOKAUST.

  2. A może Pan Bóg zainspirował Kaczyńskiego do odpalenia ustawy o IPN po to, aby nasza prawica się dowiedziała ilu Żydów zginęło z polskich rąk podczas II wojny światowej? Żeby wreszcie zrozumieli, że antysemickie gadanie może mieć mordercze konsekwencje? Oby przyszło opamiętanie.

  3. UWAGA, MAM SPRAWĘ. U mojej sąsiadki zdiagnozowali raka płuc oraz cukrzyce. Jeśli wy lub ktoś z waszej rodziny nie przekazał jeszcze 1% swojego podatku na jakiś cel bardzo proszę was o pomoc, to dla nas niesamowicie ważne. Z góry bardzo dziękuje.

    Pokaż ten wątek
  4. Tolerancyjna europejska Francja 14-miesięczna córeczka rabina w poparzona rozpuszczalnikiem. Ktoś rozlał go nocą w wózku dziecięcym stojącym w holu budynku, dziewczynka ma poparzenia pleców, rak i nóg.

  5. Na każdym wałku odcisk ręki tego, kto układał ten stos w - coraz rzadszy widok w lesie, bo siłę rąk w tej niełatwej pracy zastępują maszyny. Fot. Lilianna Koszutowska

  6. 21 lut

    Najbliższy tydzień zapowiada się świetnie, Octavia L&K wpada na testy :)