1. Widać że dziecko jest dobrze wychowane 😂💞

  2. Informuję że wczoraj zaraz po wyborze mnie na wiceprezesa PZPS poinformowalem prezesa Związku, że moją funkcję będę pełnił społecznie nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Ku uwadze hejterów i ludzi, którzy patrzą na mnie przez swój pryzmat

  3. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  4. WSZYSCY KTÓRZY BĘDĄ DZIŚ NA KONCERCIE NIALLA !! BAWCIE SIĘ NAJLEPIEJ JAK MOŻECIE,ZAPAMIĘTAJCIE TEN DZIEŃ NA ZAWSZE I NAPRAWDE CIESZĘ SIĘ ŻE SPEŁNIACIE MARZENIA I JESTEŚCIE SZCZĘŚLIWI AWWW I NIECH NIALL ZAUWAŻY POLSKE !!

  5. [Fanmeeting - dzień 4] Mówili tym, jak Jungkook zrobił wczorajszej nocy live'a i powiedzieli, że był naprawdę uroczy! Cr. Taeggukei

  6. Uwielbiam czytać krytykę i złote rady ze strony PO. To jakby patologiczny ojciec, który nie pracuje i wynosi z domu biżuterię żony żeby mieć na wódkę - zgłosił się, by prowadzić kurs przedmałżeński. Hipokryzja sięgająca szczytu K2.