1. Chcecie mi powiedzieć, że H&L znowu pojawili się tego samego dnia....

  2. Stanowisko rządu Premiera ws. polityki migracyjnej i tzw. relokacji pozostaje bez zmian. Wszelkie sugestie, że coś się zmieniło to .

  3. 16.01

    Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

  4. Jacek Piekara kontra Dorota Wellman. "Nie wiedziałem o procesie, mam zapłacić prawie pół miliona" A może tak sąd zwróci uwagę ,ze pozwany nie mieszka pod wskazanym adresem i uchyli wreszcie ten wyrok zaoczny pozwalając na NORMALNY proces?

  5. W odpowiedzi do

    Czego żąda ode mnie Wellman: - 360 tys - przeprosiny - 75 tys - kolejne przeprosiny - 25 tys - wpłata na fundację - 6 tys - jej koszta procesowe I sąd to "klepnął" nie zważając, że nawet nie wiem o procesie. A potem sąd odmówił wznowienia. Także tak, jeśli chodzi o sprawiedliwość

  6. W budżecie 2018 rząd przeznaczył na walkę ze .iem 170 mln zł, a na który gumkuje L. Wałęsę z podręczników historii - 363 mln zł Walka z Wałęsą ważniejsza dla niż walka ze smogiem?