Usługi ochroniarskie

Przedślubna pomoc

Dzisiaj zorganizowanie ślubu to duże przedsięwzięcie, w które trzeba zaangażować wiele osób. Jeśli rodzina zechce się włączyć w przygotowywanie uroczystości to nie powinno być z tym problemu, jednak coraz częściej pary, które postanowiły zawrzeć związek małżeński decydują się na zatrudnienie specjalisty.


Konsultant ślubny (sprawdź) to zawód, który zdobywa coraz większą popularność a doświadczony doradca ślubny może liczyć na wiele zleceń i niezłe zarobki. To czym zajmie się konsultant ślubny zależy w dużej mierze od przyszłej pary młodej. Może ona bowiem zlecić znalezienie sali, orkiestry i kwiaciarni, ale może zechcieć, by doradca ślubny towarzyszył im na każdym etapie przygotowań.

Doświadczeni konsultanci ślubni zaczynają swoją…

Doświadczeni konsultanci ślubni zaczynają swoją pracę od poznania potrzeb pary młodej podczas wstępnego spotkania. Zapisuje sobie ich uwagi, szacuje budżet, proponuje lokal oraz orkiestrę. Doradca ślubny może także pomóc w znalezieniu kościoła odpowiedniego do ceremonii oraz zapoznać z procedurą nauk kościelnych. Może także towarzyszyć przyszłej pannie młodej w wyborze sukni ślubnej, menu, tortu czy wiązanki kwiatów oraz dekoracji w restauracji.

Galeria

Od tego, jak wiele czasu chce para poświęcić na przygotowania zależy zakres obowiązków doradcy. Niektóre pary są tak zabiegane, że decydują się oddać swoją uroczystość w ręce konsultantów od początku do końca, a o wynikach jego pracy dowiadują się jedynie podczas spotkań i ostatecznie na ślubie. Inni traktują konsultanta jako osobę towarzyszącą, znającą dobre lokale i salony sukien ślubnych, kwiaciarnie czy firmy cateringowe.

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>