1. Dziękuję za jednogłośny wybór w głosowaniu tajnym (20 za, 0 przeciw, 0 wstrzymujących) na wiceprezesa PZPS ds. międzynarodowych

  2. Czyli mamy taki pakiet uderzeń PiS w kierowców: 1. Opłaty za wjazd do centrów. 2. Podwyżki opłat za parkowanie. 3. Opłata emisyjna. Oni pod tym względem są znacznie gorsi niż była Platforma.

  3. Róbcie tak dalej, bawcie się w Robin Hooda, ratując swoje sondaże, a zmobilizujecie w 2019 r. przeciwko sobie wszystkich, którym cokolwiek się w życiu udało. Żenująca zagrywka.

  4. Niepełnospr p.Adrian w czasie rozmowy E.Rafalskiej z opiekunami,usiłując zejść z wózka,mówi:”napierd..lę ją” Panie Adrianie - kogo?,za co? To do min.Rafalskiej? Czy do tych fałszywych bab z .N /KGPi JSW/ za to,że chcą osoby takie,jak Wy zabijać od razu?

  5. na noc tylko jeszcze powiem ze ; minhyuk ja jestem szczensciara ze cb mam w serduszku .

    Pokaż ten wątek
  6. Gdy w kwietniu 1909 na uroczystości w Oxfordzie stwierdził lakonicznie, że umrze kiedy na niebie ponownie ukaże się kometa Halleya, zebrani uznali to za żart. Pomylił się tylko o jeden dzień. 21 IV 1910 r. zmarł wspaniały amerykanski pisarz oraz niezwykły humorysta MARK TWAIN ✝