1. Podczas wojny Polska ratuje Żydów. Żegota - Polska humanitarna organizacja podziemna During the war, Poland saves Jews. Żegota - Polish humanitarian underground organization

 2. Żydowska organizacja próbuje wmówić światu, że za Holocaust odpowiedzialni są Polacy. Większość społeczeństwa, jakkolwiek nie byłaby przeciwna obecnemu rządowi, zaczyna przedstawiać dowody, że to kłamstwo. A TVN24 robi materiał o tym, jak Polacy donosili na Żydów. Niepojęte.

 3. 18 lut

  Powody dla których nigdy nie będę miała chłopaka: - Jestem chorobliwie zazdrosna, - jestem nudna, - nie lubię imprez, - jestem w cholere nieśmiała, - jestem brzydka, - szybko się denerwuje, - jąkam sie, - często marudzę. Został już mi tylko klasztor.

 4. 21 lut

  Wyjątkowo paskudny film amerykańskiej fundacji pokazuje boleśnie, że nie o Izrael, o Holokaust i o prawdę w wojnie z PL chodzi, ale o to, by nas pozbawić sojuszników. Nie Izrael i nie Ukraina są więc napastnikami. To Putin prowadzi profesjonalną walkę z wolnymi narodami.

 5. 21 lut

  Sytuacja, w której prywatna organizacja reprezentująca interesy jednego państwa, działająca na terenie drugiego państwa, żądająca zmian w legislacji państwa trzeciego, pod groźbą sankcji ze strony pierwszego państwa, to kuriozum.

 6. 21 lut

  Myślicie Otwarty dialog zniknął? Nie, biegają po Parlamencie Europejskim jako polska organizacja i szkodzą Polsce. Razem z kobietą z która zatrudnia adwokata płacąc 10 000$ za godz! Skąd takie pieniądze? To wszystko ludzie oligarchy Ablyazov