1. Podsumowuję minioną środę i coś mi nie gra. Opozycja pozaparlamentarna wyszła protestować przeciwko opozycji parlamentarnej, że ta nie jest równie radykalna, co ona. A kobieta, która rozpętała całe to zamieszanie (pozdrowienia dla ), wyleciała z Polski na ferie?

  2. 16.01

    UWAGA POTRZEBUJE JAKIŚ DOBRY TEKST NA PODRYW DLA CHŁOPAKA KTÓRY JEST DOBRY W FIZYKĘ I MATEMTYKE XD

  3. Tancerz Pirog twierdzi, ze "wladza traktuje kobiety jak klacze rozplodowe". Zajmij sie, chlopie, swoim ogierem.

  4. Obecność wojsk USA w Polsce to gwarancja bezpieczeństwa dla całego regionu. Nasz sojusz jest mocny, a wspólne działania na rzecz pokoju bedą moim priorytetem. Generał McMaster to wielki przyjaciel Polski, który doskonale zna naszą historię. Liczę na dalszą, dobrą współpracę.

  5. 16.01

    W sumie to uświadomiłam sobie właśnie jaką porażką jestem dla moich rodziców Kiedy wchodzicie do pokoi moich rówieśników na ścianach możecie zobaczyć medale, na półkach puchary, wszędzie walają się dyplomy A u mnie Nie ma nic Bo nic nie osiągnęłam W niczym nie jestem "najlepsza"

  6. Ten dzisiejszy marsz odbywał się pod transparentami "Marsz kobiet". Myślę, że powinny napisać "Marsz części kobiet". Ciekawe co sądzą inne kobiety, nie myślące tak jak przywołane. To dopiero podmiotowe traktowanie kobiet.