1. Premierze Morawiecki przestań finansować katabasów, toruńskiego złodzieja i masz kasę. Nie tylko dla niepełnosprawnych, ale na dentystę w szkołach, podwyżkę dla nauczycieli, obiady dla dzieci w szkołach, a i na nagrody dla Beci i Kepmy wystarczy.

  2. Protest matek dzieci niepełnosprawnych w Sejmie. Min. Rostowski z PO powiedział w TV ze PO zabezpieczyło 600 mln zł dla opiekunów dzieci niepełnosprawnych, a PIS jak doszedł do władzy te pieniądze zabrał i przeznaczył na nieznane cele.

  3. Shawn w wywiadzie dla BBC RADIO 2 potwierdził, że teledysk do „In My Blood” jest gotowy w 80%, dodał również, że planuje teledysk do „Lost In Japan”.

  4. Dopiero gdy umarł zobaczyłam ile jego muzyka dla mnie znaczy. Całe moje późne dzieciństwo go słuchałam. Wiąże się z nim dużo moich wspomnień,a "Wake me up" ma w moim sercu specjalne miejsce. Kojarzy mi się z najważniejszą osobą w moim życiu. Avicii dziękuję za wszystko

  5. Szanowne Prawuski Witam wszystkich serdecznie. Mam do was prośbę, na TT jest pani Bernadeta Krynicka ma mało obserwujących,czy to dla nas prawych nie obciach Robimy polubienia.!!!!! Serdeczne dzięki.✋👊