1. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  2. Róbcie tak dalej, bawcie się w Robin Hooda, ratując swoje sondaże, a zmobilizujecie w 2019 r. przeciwko sobie wszystkich, którym cokolwiek się w życiu udało. Żenująca zagrywka.

  3. Dziękuję za jednogłośny wybór w głosowaniu tajnym (20 za, 0 przeciw, 0 wstrzymujących) na wiceprezesa PZPS ds. międzynarodowych

  4. Nie będzie już żadnej . W zamian będzie jakaś uchwała "potępiająca". Duda kłamie już prawie jak Bolek. Tych zbrodniarzy komunistycznych wziął sobie na plecy. Śliski i nieprzewidywalny jeszcze wiele szkody zrobi.

  5. Dzien meczowy i pierwszy raz na zywo na H4 w tym roku ... Zaraz startuje z Wawy ... Po zwyciestwo 💛💙

  6. Dzień dobry w sobotni poranek. Za oknem mamy piękną pogodę 😎, dlatego zapraszam wszystkich na spacer po Długiej - spotkajmy się o 12 pod Ratuszem, by powiedzieć nie dla nacjonalizmu i faszyzmu ! ✌✌✌