1. Machina spamów uruchomiona przez Czarneckiego w obronie Czarneckiego coraz bardziej wkurza europosłów. Niewątpliwie zyskuje rozpoznawalność, bo z pracy parlamentarnej nie został zapamiętany.

  2. 16.01

    Jak się Wam podoba info, że w 2017 roku przyjął po cichutku 1300 uchodźców, czyli niemal tylu, ilu miał przyjąć w ramach relokacji? Na wiosnę będzie rozdzielany nowy budżet unijny. Kto będzie poszkodowany: Polska czy Węgry, jak sądzicie?

  3. Nie klikajcie w to, to prawdopodobnie program szpiegujący, na dodatek nie podaje prawdziwych informacji.

  4. 16.01

    Czyli kurator 128 letniego właściciela kamienicy był dyrektorem biura prawnego SKW za czasów PO? Tak po przypadkiem? Kolejny gol w bramce Platformy strzelony przez PiS

  5. Czy ktoś umie wytłumaczyć tę mapę? Macierewicz oskarżał PO, że jednostki lokowała na zachodzie, jakbyśmy w razie ataku mieli bronić Niemiec. A tu okazje się, że Amerykanie zrobili to samo. Ki diabeł?!

  6. Lubię relacje w których nawet po dłuższej przerwie wiem, że mogę się spokojnie odezwać i mam pewność, iż owa osoba mnie rozumie. Takich ludzie obdarzonych gołębim sercem, złotą cierpliwością i wyrozumiałością trzeba mocno szanować.