1. Oświadczenie w sprawie filmu amerykańskiej fundacji.

  2. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  3. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  4. Lothar Matthaus: Lewandowski jest dla Bayernu jak Messi dla Barcelony. Monachijczycy nie sprzedadzą go nawet za 500 milionów euro. Nie ma na to szans. Wkrótce w i rozmowa o "Lewym" i Bayernie.

  5. You Tube zablokował,po czterech latach od pojawienia się w sieci,film Holocaust Chrześcijan. Właśnie akurat teraz..-jest pewna sugestia.

  6. To prawda to był Subway. To tam leżał pijany pracownik Medium Narodowego. Pod Lidlem leżał natomiast w styczniu z rozbitą głową i bez butów pijany komendant wrocławskiej policji. Przepraszam za nieścisłości.