1. 19 lut

  HIT KURWA! Mam nadzieje, ze zwróciłam twoja uwagę. A wiec zbieram pieniadze na koncert, a stan mojego portfela to jedno wielkie XD dlatego zrobię tutaj mały thread z rzeczami na sprzedaż, mam nadzieje, ze komuś sie cos spodoba, a jesli nie to dajcie , mega mi zalezy!!!

  Pokaż ten wątek
 2. No i film już niedostępny z powodu zgłoszenia roszczeń. Ci ludzie dbają podobno o wizerunek kraju, w dodatku za grube pieniądze ze SSP. Jak to nazwać?

 3. Trochę mnie to bawi, jak ludzie mówią "że pieniądze nie są ważne, że można żyć bez nich" Ciekawe, bo głupia choroba wymaga leków, czy operacji, które są mega kosztowne, więc nawet utrzymanie zdrowia wymaga pieniędzy XD

 4. Nie-sa-mo-wi-te. PiS przygotowuje prawo, zgodnie z którym minister nie tylko będzie mógł wstrzymać każdą publiczną zbiórkę pieniędzy całkowicie arbitralnie, ale także zagarnąć już w jej ramach zebrane pieniądze na cel, który wybierze.

  Pokaż ten wątek
 5. WAŻNE! Trybunał Sprawiedliwości UE uznał, że Polska narusza prawo przez . Kary mogą iść w miliardy. Dwa dni temu była . Kiedy rząd zrozumie, że jego podejście do środowiska kosztuje zdrowie i pieniądze nas wszystkich?

 6. Kalisz krytykuje wyrok ws. Topyły: "Sędzia, który przez roztargnienie bierze cudze pieniądze, nie wróży dobrze"