1. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  2. Skoro Nowakowska może trzy razy przeładować, to na ostatnim strzelaniu jeden pocisk w Białorusinkę i jeden we Francuzkę. I złoto dla Polski.

  3. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  4. 21 lut

    Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

  5. W 1943 r w Hotelu Polskim przy ul Długiej w Warszawie ulokowała się specjalna ekspozytura Żagwi Żydowscy agenci naganiacze odszukiwali zamożnych Żydów za pieniądze oferowali im paszporty wizy wyjazd do innych krajów za najmniej 20 złotych dolarów od głowy A wysyłali ich na śmierć

    Pokaż ten wątek
  6. Kochani musimy zablokować te 2 FILMY na YT😡⬇️ 1. 2. Jak zablokować ✔️Musimy być zalogowani na YT ✔️Klikamy w 3 kropki pod filmem ✔️Zaznaczamy jak na zdjęciu poniżej ⬇️ Klikamy DALEJ ✔️Wpisujemy czas 0:30 Dajemy RT 👊