1. Składając projekt ustawy o realizujemy przepisy Konstytucji. Obecne przepisy ustawowe nie realizują praw wszystkich obywateli. to zmienić!

 2. 21 kwi

  Kochani, jako że został już tylko rok do ostatniego i pierwszego postanowiłam zrobić thread informacyjny żebyście mniej więcej dowiedzieli się na temat egzaminów. Zapraszam tu obecne 2 i 7 klasy.

  Pokaż ten wątek
 3. 20 kwi

  Jest coś, co mogłoby powalić III RP na deski. To repolonizacja mediów. Odcięcie jej tlenu. Tylko czy obecne ma jaja żeby to zrobić.

 4. W 2015 r. PiS chciał powołać własną korporację samorządową - Związek Samorządów Polskich. By mieć kogoś z tego środowiska, kto zawsze będzie chciał rozmawiać z PiS w imieniu samorządu, gdyby obecne korporacje (ZMP, ZPP, ZGWRP) się na PiS "poobrażały".

  Pokaż ten wątek
 5. Zestawy plot. Poprad na ćwiczeniach 8. Pułku Przeciwlotniczego 12. SDZ.

 6. 21 kwi

  Stary system broni się wszelkimi sposobami, mimo że Polacy nie chcą sędziów roztargnionych, dyspozycyjnych, niekompetentnych. Kasta musi się jednak poddać radykalnej terapii, dlatego wzywam sędziów powołanych przez obecne władze, by wytrwali. Nie dla rządu, ale dla społeczeństwa.