1. 21 lut

  Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

 2. 21 lut

  Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

 3. A może Pan Bóg zainspirował Kaczyńskiego do odpalenia ustawy o IPN po to, aby nasza prawica się dowiedziała ilu Żydów zginęło z polskich rąk podczas II wojny światowej? Żeby wreszcie zrozumieli, że antysemickie gadanie może mieć mordercze konsekwencje? Oby przyszło opamiętanie.

 4. przypominają mi sie teksty z filmów kręconych o Rewolucji 1917 roku, jak to "LUD" gnebil i zabijał arystokracje pod tym samymi hasłami!

 5. W odpowiedzi do to i jeszcze

  Czy Polacy zajmujac Zaolzie lub biorac udzial w inwazji na Czechoslowacje, dokonali tego z zamiarem eksterminacji miejscowej ludnosci? Nie. Niemcy natomiast tak, poczytaj sobie np. o "Generalplan Ost"

 6. O funk da Gleici taradona hahahahahahahaha 👩🏻