1. Uwaga❗️Premier Morawiecki wykorzystuje protest opiekunów niepełnosprawnych, żeby... podwyższyć podatki! Przecież to komedia. 🙂 Panie Premierze, czy słyszał Pan kiedyś o cięciu wydatkow?!

  2. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  3. 20 kwi

    Niemcy przypomnieli sobie o tym nieszczęśniku. Tymczasem w maju ubiegłego roku w samym sercu Monachium w noc poprzedzającą muzułmańskie modły przed katolicką katedrą samospalenia dokonał Niemiec. Słyszeliście o tym?

  4. Prawda jest taka, ze nasz bedzie o wiele trudniejszy niz Jedyny plus to tylko to, ze z 3 przedmiotow, ale za to trudny w cholere. Nawet moi nauczyciele oraz z innych szkol uwazaja ten egzamin za „dla najlepszych”

    Pokaż ten wątek
  5. Już o 13:00 zapraszamy na wyjątkowy program! Temat MEGA istotny! : What happened in Smolensk 2010? Poles petition President Trump for an international investigation.

  6. Idę do swojej roboty, życzę Wam miłej soboty! 👍🏻😀😎