Usługi ochroniarskie
Nowoczesne kartki

Nowoczesne kartki

W roku jest bardzo wiele okazji do składania sobie życzeń. Najwięcej z nich otrzymujemy w okresie świątecznym, czyli średnio dwa razy podczas obowiązywania jednego kalendarza. Klika lat temu, aby złożyć życzenia osobom, które znajdowały się w pewnej odległości od miejsca naszego zamieszkania, wysyłaliśmy kartki z życzeniami.


biuro wirtualne

Foto: pixabay.com

Obecnie również przesyła się wyrazy…

Obecnie również przesyła się wyrazy serdeczności, ale miejsce tradycyjnych pocztówek zajęły elektroniczne kartki. Wysyłane za pośrednictwem Internetu przez pocztę e-mail lub portale społecznościowe czy komunikatory, elektroniczne kartki, stały się prawdziwym hitem. Zaletami wyboru takiej formy przekazania ciepłych słów, jest przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Nowoczesne, elektroniczne kartki, nie tylko nie wymagają zakupu pocztówek, znaczków i kopert, ale przede wszystkim odwiedzania urzędu pocztowego i czekania w kolejce.

portale randkowe

Foto: pixabay.com

Dzięki temu elektroniczne kartki wysyłane są…

Dzięki temu elektroniczne kartki wysyłane są w bardzo dużych ilościach i to do wszystkich zakątków świata. Ponadto także pomiędzy partnerami biznesowymi, powoli zaczyna obowiązywać ten zwyczaj. Dotychczas w dobrym tonie było wysłanie karki pocztowej z życzeniami, obecnie elektroniczne kartki, umożliwiają przekazanie tych samych słów, bez opuszczania biura, a jeśli posiadamy mobilny dostęp do sieci, także w podróży.

portale randkowe – więcej ciekawych wiadomości

Indeksy giełdowe

Indeksy GPW - 50 ostatnich notowań
WIG - Warszawski Indeks Giełdowy
Indeks WIG - Wykres

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>