1. Sędzia wydaje wyrok: nie wolno zawieźć do Włoch na leczenie. Nazywa ten wyrok "ostatnim rozdziałem w sprawie tego niezwykłego chłopca". Na zdjęciu: sędzia Hayden - zbrodniarz, który skazuje niewinne dziecko na śmierć w męczarniach.

  2. Dodajmy 2 do 2💪💪 -Protestujące matki w Sejmie są z Torunia - Z Torunia jest -Wprowadziła je do Sejmu poseł - Fizykoterapeutów do Sejmu "zamówiła" -Kanapki dla protestujących matek "załatwiała" Jakieś jeszcze pytania??? Źródło

  3. PiS podpisało „porozumienie” z łamistrajkami, które nie spełnia postulatów protestujących w Sejmie. To mała i podła gra. Dziś upadł mit partii uczciwej, pochylającej się na losem wykluczonych, dążącej do sprawiedliwości społecznej. Mówiono, że to bolszewia. Dziś się potwierdziło.

  4. PROSZĘ O MODLITWĘ TERAZ oddycha sam od ponad 18h, mimo odebrania mu opieki medycznej. Dziecko nie jest W OGÓLE karmione, dostaje "minimalnie" wody. Na godz. 16:30 (czas PL) zaplanowane zostało posiedzenie sądu (ten sam sędzia, który uparcie dąży do zabicia chłopca)

  5. 18:25 w PL Doniesienia z posiedzenia sądu: nie ma zgody na transport do Włoch, sędzia Hayden (na zdj.) rozważa pozwolenie na przemieszczenie Alfiego do domu (podtrzymując wyrok śmierci). To NIE JEST jeszcze oficjalny wyrok.

  6. Pozwolę sobie napisać kulturalniej to, co tutaj już krąży w niekoniecznie zgrabnych słowach, a o czym myśli na świecie wielu katolików. Dlaczego, gdy Papież mówi o uchodźcach "Europa" Go cytuje, a gdy Franciszek domaga się życia dla Dziecka - lekceważy i ignoruje?