1. W odpowiedzi do

  Ale wyrywkową. PiS dostarcza ciągle nowych powodów, na których skupia się bieżąca uwaga opinii publicznej, a zebrało się tego tyle, że pora na ocenę kompleksową. W powodzi bieżących katastrof umyka skala zniszczeń.

 2. W odpowiedzi do

  Just act Ustawa ma pomóc ocalonym z Holokaustu, rodzinom ofiar, instytucjom żydowskim w przyp. mienia bezspadkowego, prowadzącym działalność edukacyjną nt. Holokaustu organizacja Jonny Dannielsa – From the Depth – mogłaby ubiegać się o środki z odszkodowania bezspadkowego).

 3. 19 lut

  NEWS || Selena jest na Jamajce z Justinem, najprawdopodobniej powodu ślubu taty Justina

 4. 20 lut

  Co tatę Justina obchodzą media w dniu ślubu? Dla rodziny on będzie w centrum uwagi a nie Selena,nie dla każdego w życiu liczy się to co napiszą media. A Justin zabrał Selene,bo może naprawdę chciał,miał jej nie brać,bo jego "fanom" to przeszkadza? Śmieszne

 5. 21 lut

  Fakt nr 1 — organizacja stojąca za wideo o „polskim Holocauście" nie jest niszowa. To duża, znana fundacja w USA. Fakt nr 2 - film jest już na YouTube.

 6. Sytuacja, w której prywatna organizacja reprezentująca interesy jednego państwa, działająca na terenie drugiego państwa, żądająca zmian w legislacji państwa trzeciego, pod groźbą sankcji ze strony pierwszego państwa, to kuriozum.