1. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

  2. SSC Napoli pokonało Juventus FC 1:0 w hicie Serie A TIM! 🔥🔥🔥 Czy ten gol Kalidou Koulibaly'ego przyczyni się do mistrzostwa klubu z Neapolu? 🤔 🇮🇹

  3. Dziękuję za inspirujące spotkania w Przemyślu, Szymbarku, Krościenku i Limanowej. Dziękuję za rozmowy o ważnych dla Was sprawach.

  4. Donald : "Nie planowałem wspólnej wizyty z Lechem Kaczyńskim i według mojej wiedzy Prezydent Kaczyński także nie planował".

  5. jeszcze w następnym roku ma do naszej klasy dojść jakaś nowa osoba i już mnie ciekawość zżera kto to może być z oliwią żartowłyśmy, że olek chce się odmłodzićXD

  6. Czy po śmierci Prezydenta w pana kancelarii ktora organizowala lot przeprowadzono jakis audyt? Tusk: nic mi o tym nie wiadomo. Byloby to zaskakujace.