1. "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

  2. Dalej chcecie brać udział w nagonce na państwo Izrael? zacznijcie czytać Biblię! Taki komentarz tylko w ! TRWA 💪

  3. 21 lut

    Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

  4. Zbliża się nowy Holokaust Żydów. O tym mówi Ks.Apokalipsy: o nienawiści wobec Żydów na całym świecie. Pastor Czy teraz rozumiecie po co jest nagonka na Żydów?! Jutro więcej na : Jaka jest przyszłość Żydów na świecie?

  5. Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

  6. Nadal nie rozumiem co w tym takiego śmiesznego Xd nie chciało mu się siedzieć na gali to poszedł na afterparty i tyle