1. Informuję że wczoraj zaraz po wyborze mnie na wiceprezesa PZPS poinformowalem prezesa Związku, że moją funkcję będę pełnił społecznie nie pobierając żadnego wynagrodzenia. Ku uwadze hejterów i ludzi, którzy patrzą na mnie przez swój pryzmat

  2. "Jak wierzyć premierowi, który co innego deklaruje tylko i wyłącznie dlatego, że jest kampania wyborcza, a potem co innego się dzieje?" - krzyczała Szydło w sprawie opiekunów niepełnosprawnych dzieci w sierpniu 2015. Minęły prawie 3 lata. Podajcie dalej, bo krzyczała do siebie!

  3. Róbcie tak dalej, bawcie się w Robin Hooda, ratując swoje sondaże, a zmobilizujecie w 2019 r. przeciwko sobie wszystkich, którym cokolwiek się w życiu udało. Żenująca zagrywka.

  4. Prawda jest taka, ze nasz bedzie o wiele trudniejszy niz Jedyny plus to tylko to, ze z 3 przedmiotow, ale za to trudny w cholere. Nawet moi nauczyciele oraz z innych szkol uwazaja ten egzamin za „dla najlepszych”

    Pokaż ten wątek
  5. Sprawa ważna, poważna, symboliczna tymczasem kończy się (?) jak kabaret: Piotr Duda: Sprawiedliwość zostanie przywrócona w formie uchwały potępiającej organizatorów stanu wojennego oraz innych komunistycznych oprawców Polaków