1. Mam nadzieję, że MSZ przygotowuje stanowczą reakcję, a PFN już szuka kancelarii w USA. Btw. MKiDN podpisywał porozumienie z Dentons, że będzie na świecie w takich sprawach pro bono wspierać Polskę. Ta grafika to dekady bierności elit III RP. Moje pokolenie bierne nie będzie.

 2. Brakowało mi sosków, ale zrobiło się popowo, chciałabym usłyszeć gitarki i ich wszytskich razem. Ta piosenka prawdopodobnie poleci w radiu, przyjmie się. Boję się, że ta ich 'zmiania stylu' jest przez pieniążki i grają to co na czasie. Brakuje mi pseudo punk rock'owego... Czegoś

  Pokaż ten wątek
 3. 21 lut

  Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

 4. Desce na pika , Desce na pika 🎶🎶

 5. 21 lut

  "Dobra zmiana" doprowadziła do sytuacji, w której na świecie zaczyna się postrzegać Polaków jako antysemitów, ksenofobów i nieodpowiedzialnych głupców. Najwyższy czas, by wszyscy przyzwoici ludzie odcięli się od tego pisanego cyrylicą scenariusza. Państwo PiS to nie cała Polska.

 6. 📷| Luke na IG Story! Jaki szczęśliwy 😂 /K