1. 156 lat temu, 21 stycznia 1862r. Powstało niemieckie przedsiębiorstwo motoryzacyjne , początkowo produkujące maszyny do szycia, a następnie rowery.

 2. 17.01

  Za dużo Tobie się wydaje,że wiesz,a za mało wiesz.No ,Ale karmią Was ciemnotą to co się dziwić. Jesteście jak ta babcia co się dla niej drukowało osobne pisemko.Oczywiście,że armia francuska zrezygnowała z tego chłamu.Uziemione maszyny bez części zamiennych.Brazylia zapłaciła 2×

 3. 9.01

  Czy tylko ja nie narzekam na przerwę 1D? Kiedy zrozumienie ze ona była im potrzebna. Harry, Louis, Niall, Liam to nie są maszyny do grania tylko są ludźmi, więc SHUT UP

 4. 9.01

  Większość unijnych środków przekazywanych Polsce jest i tak odsyłana do Niemiec w ramach realizacji zamówień. Zarabiają niemieckie firmy budowlane, kupowane są niemieckie maszyny, sprzęt i samochody. - "Z ekonomicznego punktu widzenia Niemcy są beneficjentem netto"

 5. 9.01
  W odpowiedzi do

  prawie z maszyny spadlam XDDD

 6. 9.01

  Dokładnie 76 lat temu, w katastrofie okrętu w okolicy Balearów, zginął Jerzy Różycki - polski matematyk i kryptolog Oddziału II Sztabu Generalnego WP, który w roku 1933 wraz z Marianem Rejewskim i Henrykiem Zygalskim złamał kod niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma.