1. PiS podpisało „porozumienie” z łamistrajkami, które nie spełnia postulatów protestujących w Sejmie. To mała i podła gra. Dziś upadł mit partii uczciwej, pochylającej się na losem wykluczonych, dążącej do sprawiedliwości społecznej. Mówiono, że to bolszewia. Dziś się potwierdziło.

  2. Jejku proszę was piszcie jakieś fajne teksty na podryw, może jakieś wykorzystam XDD

  3. Rząd podpisuje z jakimiś osobami porozumienie, ale z pominięciem osób protestujących w Sejmie. Rafalska i jej wiceminister wmawiają, że jest super. Nawet jak na standardy PiS, jest to wyjątkowa bezczelność. Podzielili niepełnosprawnych na lepszy i gorszy sort. Plują im w twarz.

  4. Kiedyś było oczywiste, że głównym zadaniem lekarza jest ratowanie życia dziecka. Dziś mamy "czarne protesty" przedstawiane jako walka o "prawa kobiet", a na oczach świata odbywa się walka rodziców o to, by nie zabijano ich dziecka . Serce pęka.

  5. Takie tam na dobranoc.

    Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści. Dowiedz się więcej
  6. Cieszy, że Minister Spraw Zagranicznych prof. Czaputowicz publicznie skrytykował ustawę 447. Jeśli zostanie ona przyjęta, to każdy wniosek roszczeń wobec Polski powinien być przeliczany na Euro i dostarczany do Ambasady Republiki Federalnej Niemiec.