1. Pora wprowadzić podstawowy kurs filozofii w szkołach powszechnych. Przecież to jest dramatyczne niedouczenie, z którym niestety spotykam się na co dzień.

 2. 16.01

  🇩🇪 Uniwersytet Ludowy (Volkshochschule) ma w programie zajęcia na temat "Kody ubioru w islamie", na których proponuje studentom m.in. noszenie burki. Wstęp bezpłatny. "To wydarzenie jest finansowane przez miasto Drezno".

 3. To nie jest szantaż, ale skromny apel: Bardzo proszę by mocno trzymało kurs działania, który zdecydował o ich wygranej w Wyborach. Nie chcę zmiany stanowiska w żadnej z obranych wcześniej dróg. Za to Was pokochałam, za to wybrałam. Bardzo proszę!!!!

 4. 18.01

  Wysoki kurs EUR: USD i dobre dane z polskiej gospodarki umacniają złotego.

 5. 19.01

  Kurs akcji na historycznym minimum (21,1 zł vs 24 zł w IPO z kwietnia 2015 r.). Przez rok kurs spadł o 9%, tymczasem WIG-banki zyskał 37%. Jakieś pomysły skąd taka słabość, nie tylko wobec mocno zyskującego indeksu branżowego?

 6. 19.01

  Jak się w 3 lata traci ponad połowę poparcia, podczas gdy konkurencji rośnie do 45%, to to już jest czas, by zacząć się wsłuchiwać w słowa życzliwej krytyki, czy nadal twierdzimy, że panujemy nad sytuacją, a kurs jest właściwy?