1. Dr wywalony z wyższej uczelni za poglądy. To już kolejny przykład cenzury ideologicznej ludzi prolife na publicznych szkołach wyższych w Polsce. Co na to minister ? Tu cała historia:

  2. Świetny tekst! Dlaczego można tak łatwo złamać konstytucję? Dlaczego ktoś nazywa kogoś szmalcownikiem, a inny tego nie potępia? Odpowiedź znajduje się w konkluzji. Strzeżmy się dobrych ludzi bez kręgosłupa, wystawionych na działanie zła z zewnątrz

  3. Jeśli chodzi o głosowanie w sprawie senatora Koguta to gorzej niż zbrodnia - to błąd

  4. Dzisiejsze stanowisko Departamentu Stanu USA w odpowiedzi na pytanie o stan demokracji w Polsce (w związku z wizytą Rexa Tillersona w przyszłym tygodniu). Jutro zapewne „jedynka” w oraz 😉

  5. W odpowiedzi do

    "Wiele osób przeniosło się z Seved z powodu gróźb i nękania. Jeden z nich spotkał się z dwoma kilogramami ciężkiej cegły, która została wrzucona z ulicy przez lewe okno w mieszkaniu. Jedna rzecz łączy najbardziej podatnych na zagrożenia sąsiadów: mają szwedzkie pochodzenie"

  6. W odpowiedzi do

    Jedno small drobne pytanko. Jakie dowody na swoją teoryjkę przedstawił? Jego udział w badaniu tej katastrofy zakończył się całkowitą kompromitacją. i sądzę, że nie za darmo się kompromitował.