1. 21 lut

  Taśmy z ładunkami wybuchowymi w skrzydle samolotu - to kolejny wykwit paranoi smoleńskiej. W normalnym świecie coś takiego trafia na półkę z książkami o żyjącym Elvisie i lądowaniu UFO. W państwie PiS jako prawda do rządowej telewizji. Polska nie jest w rękach stabilnych ludzi.

 2. 21 lut

  Znajomi Żydzi z którymi rozmawiałem nie mają wątpliwości: Spot o "Polish Holocaust" to ruska wrzuta mająca na celu sprowokowanie antysemickich nastrojów i wypowiedzi w Polsce.

 3. A może Pan Bóg zainspirował Kaczyńskiego do odpalenia ustawy o IPN po to, aby nasza prawica się dowiedziała ilu Żydów zginęło z polskich rąk podczas II wojny światowej? Żeby wreszcie zrozumieli, że antysemickie gadanie może mieć mordercze konsekwencje? Oby przyszło opamiętanie.

 4. Black mirror. Teraz internet jest przesiąknięty reklamami tego serialu, ale co się dziwić. Serial opowiada o różnych historiach tak więc któraś z nich na pewno komuś przypadnie do gustu.

 5. W odpowiedzi do

  Po co order oni juz podarowali zydom prezent w postaci naszych kamienic,nieruchomosci i lasow za jedyne 65mld$ !!Teraz glupa pala i udaja ze nie widza problemu i nienawisci z jaka zydzi wypowiadaja sie o Polakach!

 6. Chanel by Frankie O...banger