1. Dzisiaj TVPiS Info pokazało, że niby Schetyna nie umie odpowiedzieć na pytanie o sukcesy PO. Pokazali go, jak milczy. W rzeczywistości odpowiedział na pytanie po chwili namysłu (na tej chwili właśnie ucięli). Jak się okazuje, Joseph Goebbels bardzo mało wiedział o propagandzie.

  2. Na spotkaniach z mieszkańcami Podkarpacia i Małopolski rozmawialiśmy o sprawach społecznych. W Krościenku - o problemach niepełnosprawnych. Zaufajmy premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, który przedstawił propozycję specjalnej ustawy. Dzięki temu pomoc trafi do potrzebujących.

  3. w jakim filtrze przerabiacie fotki na ig, że są takie przygaszone? helpnijcie mi proszę

  4. KOCHANI! A zwłaszcza bo wiem, że ona tego chce Zostawcie mi pod spodem jakieś memiczne zdjęcia naszych kierunków, bo mam wenę na memy XD PŁACĘ W MIŁOŚCI MOI DRODZY Wywalajcie wszystko co macie a ja pójdę się wykąpać x

    Pokaż ten wątek
  5. 21 kwi

    Kradzież newsów przez inne media ma coraz bardziej wyrafinowane formy. W przypadku info o zamordowanej Polce złodzieje powołują się na niemieckie media. Jest tylko jeden szczegół, który zdradza jumę. Niemcy nie podają imienia ofiary i miasta z którego pochodziła. My tak

  6. Jak Legia wygra to Wisła miała słabszy dzień, jak Wisła wygra z Legią to ochy i achy kurwa na całą Polskę....do zobaczenia na koniec sezonu!