1. Ksiądz z Kraczkowej uzależnił wydanie metryki chrztu, pogrzeb lub udzielenie ślubu od sprzątania kościoła. Przesłuchałam całe jego wystąpienie i dawno nie słyszałam tak roszczeniowego księdza.

 2. 15.01
  W odpowiedzi do

  A ty księżulku za darmo odprawiasz mszę? Albo udzielasdz ślubu lub grzebierz zmarłych? Bierzez za to piueniądze. Nie powołuj się na Jezusa. Bo Jezus samochodami nie jeździł i nie brał za swoje nauczania pieniędzy. Wy to robicie. Bierzecie kasę.

 3. 16.01
  W odpowiedzi do

  ZA DARMO udzielono mi ślubu kościelnego ZA DARMO ochrzciłam swoje dzieci ZA DARMO ksiądz pochował mojego ojca Za to musiałam zapłacić za ślub cywilny który odbył się 2lata przed kościelnym oraz musiałam zapłacić za miejsce na cmentarzu dla taty, cmentarzu który jest komunalny.

 4. Fejs czy Twitter tego nie przypomni…. dzisiaj z żoną mamy 26 rocznicę ;) nie ślubu, bo były przecież dwa (i rozwód po drodze) ale generalnie naszej wspólnej drogi przez życie i niezłej przygody :)

 5. 16.01

  Dopiero pod hiszpańską Segowią nasz znalazł tej zimy śnieg 😮To jeden z 8, które w początku grudnia ub.r. pojechały z Polski do Hiszpanii w ramach projektu „Kompleksowa ochrona żubra przez

  Pokaż ten wątek
 6. Premier Morawiecki – kursant Master of Business Administration ŻADEN !!!!!!!! dziennikarz, redakcja, partia polityczna czy organizacja społeczna nie sprawdziła życiorysu obecnego Premiera Rządu

  Pokaż ten wątek